Židé v médiích dominují? A koho to zajímá?

Dnes mi po delší době opět přistál na blogu jeden „povedený“ komentář:

„99% Redaktorů v ČT jsou Židé. Arogance Židovky Jílkové je opravdu otřesná!! Divím se, že jí do tohoto pořadu lidé chodí a nechají se od ní urážet! Větší aroganci jsem snad viděl už jenom u Žida V. Klause! A pak také u toho židovskýho kašpara Krause. Seznami Židů v politice a kultuře (médiích) jsou zveřejněny na… [uveden link na web].“

Prosím vás, podobné světonázory si nechejte pro své partnerky/partnery. Zde je nedávejte, mažu je. Případně takto získaný čas využívejte třeba na podávání trestních oznámení – nejlépe pak těch na hanobení národa, rasy či přesvědčení.

„Nacionalistická Národní strana podala trestní oznámení na premiéra Mirka Topolánka za větu o „podělaných“ Češích. Větu „Češi obvykle ale vidí všechno negativně a když k něčemu dojde, podělají se,“ řekl premiér v rozhovoru pro Hospodářské noviny. Nacionalisté tento výrok považují za naplnění skutkové podstaty trestného činu hanobení národa, rasy a přesvědčení a trestného činu pomluvy. Uvádějí to na svých webových stránkách.“ (Aktuálně.cz: Topolánkův slovník pobouřil nacionalisty. Žalují ho (z 8. 1. 2008)

Máte i vy zkušenost s podobnými komentáři? Co na ně říkáte?