Nová podoba a nové funkce na blogu

Už to bylo téměř rok, co jsem používal (starší) šablonu BloggingPro od mých oblíbených DesignDisease. Tento víkend jsem si řekl, že je třeba trošku vyměnit kabátek a vylepšit některé funkce. Už nějakou dobu se mi líbí práce od WooThemes. Šel jsem do placené verze a jsem spokojený. Grafika, která odpovídá mému vkusu, pěkně udělaný kód, hezký vnitřek i návody, jak vše rychle a snadno poskládat dohromady.

Oproti původní verzi přibylo na webu pár vychytávek. Těch, které jsou uvnitř administrace, ale také těch, které můžete vidět přímo vy. Vedle nového – více magazínového – rozložení článků si můžete v článcích listovat také prostřednictvím Galerie obrázků. Na blogu přibyl sofistikovanější Archiv webu či přehlednější, horizontální menu. Přidal jsem také video sekci. Věřím, že se vám tu bude i nadále líbit.

Btw: Co na novou podobu a funkce říkáte? Líbí? Nelíbí? Byl starší horší/lepší? Rád uslyším vaše názory.

Autor

Petr Čaník

Petr je jednatelem a marketingovým ředitelem ve společnosti Plus Design & Marketing. Vyučuje také podnikatelskou etiku na VŠE v Praze. Navzdory svému oboru je alergický na jakékoliv moralizování. Spíše než dávání univerzálních odpovědí si cení diskuze nad otevřenými otázkami. Více informací...

4 komentáře: „Nová podoba a nové funkce na blogu“

  1. Moc hezky upravená šablona. Web je pěknější a přehlednější než předtím. Ale co se týká obsahu, tak se trošilinku ztrácím. Jsem rozhozen díky dvěma top panelům. Ačkoliv chápu, že ten spodní jsou Categories… Asi to bude o zvyku :-)

    Jinak se mi moc líbí ty „Poslední videa“. Co je to za plug-in?

  2. Pavle, díky za uznání. Ještě budu postupně věci vylaďovat (ať je šablona kompletně v češtině, přehledná apod.). Co se týče sekce Poslední videa: nejde o plugin. Tato sekce je přímo součástí té šablony. Je to v podstatě šíleně jednoduché řešení – jde o samostatnou rubriku/kategorii, která obsahuje pouze odkazy na videa. Už jsem to viděl na více šablonách. Pokud máš zájem o bližší info, ozvi se mi.

Komentáře nejsou povoleny.